Головна Новини У Кам’янці-Подільському викрили прихильницю «руского міра»

У Кам’янці-Подільському викрили прихильницю «руского міра»

by Max

Правоохоронці оголосили мешканці Кам’янця-Подільського підозру в колабораційній діяльності. Вона від початку масштабної війни систематично поширювала у забороненій соціальній мережі ворожу пропаганду. Жінка публічно заперечувала збройну агресію проти України та закликала підтримувати дії окупантів. Тепер їй доведеться сісти на лаву підсудних. Про це розповіли працівники управління Служби безпеки України у Хмельницькій області.

Прихильниця «руского міра» виправдовувала воєнні злочини окупантів і ставила під сумнів існування Української державності. Розповсюджувала роспропагандистські «сводки с фронта» з дискредитацією українських захисників і військово-політичного керівництва держави.

«Наприклад, поширювала фейки, що нібито українська влада провокує «второй Чернобиль», а «миссию МАГАТЭ удерживают солдаты ВСУ на своей территории и не дают им проехать на ЗАЭС». У її дописах російські окупанти зображувалися «героямі-асвбадітєлямі», а тимчасово окуповані території нашої держави зазначені як «російська федерація», — зазначили в СБУ.

Деструктивний контент підозрювана брала зі сторінок пропагандистів кремля, серед яких були владімір соловйов та міхаіл онуфрієнко. Кам’янці оголосили підозру в колабораційній діяльності — за статтею 111-1 Кримінального кодексу України.

Читайте також: Дезінформація про радіоактивну хмару з Хмельниччини, яка дійшла до Румунії: підбірка фейків у країнах ЄС

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.