Головна Новини У Хмельницькому втретє влаштують екскурсію, присвячену управлінню відходами

У Хмельницькому втретє влаштують екскурсію, присвячену управлінню відходами

by Max

Це буде тур локаціями, куди звозять й сортують сміття.

У Хмельницькому втретє проведуть нетипову екскурсію «Про сміття». Фахівці офісу «Розумне довкілля» вирушать з учасниками у тур місцями зберігання, сортування й обробки побутових відходів. Нині долучитися запрошують усіх охочих.

«Завдяки туру ви дізнаєтесь, як користуватися об’єктами управління відходами в місті, як зменшити кількість відходів в побуті, як працює повторне використання. А ще, у вас буде унікальна можливість відвідати дільницю сортування відходів, щоб побачити, як обробляються відходи, які ви сортуєте в міські контейнери», – зазначають в офісі «Розумне довкілля».

Екскурсія відбудеться 8 червня. О 10-й ранку організатори та учасники зберуться біля ТРЦ Montblanc й вирушать у тригодинну подорож такими локаціями:

  • Полігон твердих побутових відходів;
  • Центр управління відходами;
  • Екобус;
  • Дільниця сортування ХКП «Спецкомунтранс»;
  • Навчальний центр поводження з відходами «Гуфі-центр».

Участь у турі є безкоштовною. Долучитися можуть усі охочі, зареєструвавшись за посиланням https://forms.gle/TXr9fTYAM7MkXkFs6. Кількість місць обмежена, тому очікуйте на дзвінок для підтвердження участі.

Читайте також: Екобус у Хмельницькому: графік роботи у червні

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.