Головна Новини У Хмельницькому вшанували дітей, яких вбили росіяни

У Хмельницькому вшанували дітей, яких вбили росіяни

by Max

За час війни країна-терорист позбавила життя понад пів тисячі українських дітей.

Сьогодні, 4 червня, День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. І нині в Хмельницькому біля пам’ятника «Чудо Покрови Пресвятої Богородиці», що в дендрологічному парку «Поділля», пролунала поминальна молитва.

«Священнослужителі різних релігійних конфесій висловили спільну молитву за душі невинно вбитих дітей, також помолилися за одужання та здоров’я постраждалих, – повідомили в пресслужбі Хмельницької обласної ради. – Як пам’ять про душі невинних дітей у руках діток зазвучали маленькі дзвіночки. Кожен факт вбивств та поранень українських дітей, сексуального насилля над ними, їх депортації та примусового переміщення росією є свідченням геноциду українського народу через дітей та злочинів проти людяності. І ці злочини не повинні зійти з рук тим, хто їх коїть. Кожен буде притягнутий до відповідальності. Після перемоги України справедливість буде відновлено».

За час російсько-української війни окупанти, згідно даних Офісу Генерального прокурора, вбили 550 дітей, ще 1300 – отримали поранення. На жаль, точну кількість постраждалих дітей встановити неможливо через активні бойові дії та тимчасову окупацію частини території України.

Нагадаємо, День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф відзначається щороку 4 червня та був запроваджений для ушанування пам’яті дітей, що загинули внаслідок російсько-української війни з 2014 року рішенням Верховної Ради України від 1 червня 2021 року.

Читайте також: Хмельницький передав морпіхам партію засобів радіоелектронної боротьби

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.