Головна Новини У Хмельницькому влаштують благодійний велозаїзд

У Хмельницькому влаштують благодійний велозаїзд

by Max

Спортивну подію, присвячену Дню Героїв, проведуть вже завтра, 25 травня.

Управління молоді та спорту Хмельницької міськради запрошує містян та гостей обласного центру долучитися до благодійного велозаїзду. Спортивна подія під назвою «Велодень до Дня Героїв» відбуватиметься у суботу, 25 травня.
Учасників заїзду очікують об 11.00 на майданчику біля кінотеатру Шевченка. Саме з цієї точки і буде оголошено старт для велосипедистів.

Як зазначають організатори, колона з учасниками проїде центральними вулицями Хмельницького і фінішує в парку Чекмана, де учасники зможуть придбати наліпки на велосипед та взяти участь у благодійній лотереї. Крім того, всі бажаючі зможуть побачити як виглядають і працюють дрони-камікадзе та взяти участь в майстеркласах з регбі, флорболу і фризбі-алтимат. А наймолодші учасники велозаїзду зможуть долучитися до конкурсу малюнка на асфальті.

Благодійний велозаїзд 2024 Хмельницький

Читайте також: За ескізом Героя Андрія Черніцького у Хмельницькому створили дитячий майданчик

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.