Головна Новини У Хмельницькому відключатимуть боржників від водопостачання та водовідведення

У Хмельницькому відключатимуть боржників від водопостачання та водовідведення

by Max

Це стосується в першу чергу тих, хто вже отримав попередження від водоканалу.

«Із наступного тижня розпочинаємо відключати від послуг водопостачання і водовідведення», – повідомили в пресслужбі «Хмельницьководоканалу». Та додали, що контролери вже розносять попередження про можливе відключення тим, хто має заборгованість.

Нині ж загальна сума заборгованості споживачів перед «Хмельницькводоканалом» становить майже 70 мільйонів гривень. Нагадуємо, що Кабмін скасував мораторій на припинення надання житлово-комунальних послуг споживачам, які мають заборгованість. Порядок відключення води та водовідведення прописаний в законі «Про житлово-комунальні послуги». За статтею 26 коуманльники мають право припинити подачу води, якщо абонент не погасив борги протягом 30 днів із дня отримання попередження. Яке скеровується не раніше наступного робочого дня після закінчення крайнього терміну оплати, визначеного у договорі. «Аби відключити абонента від послуг водовідведення потрібно витратити близько години. Спочатку бригада піднімається на технічний поверх або дах будинку, перекриває стоки і боржник в подальшому просто живе без каналізації. Простими словами – ви можете і помитися і їсти зварити, але не можете змити воду в туалеті чи в ванній, – повідомляли в «Хмельницькводоканалі» ще наприкінці лютого цього року. – Індивідуальне відключення окремої квартири відбувається без присутності боржника. Підключення буде платне. Тобто, окрім суми боргу доведеться планувати ще і додаткові витрати в розмірі 1210 гривень 61 копійку».

До речі, за даними «Хмельницькводоканалу», найбільше за послуги водопостачання та водовідведення – понад 569 тисяч гривень, заборгували мешканці будинку на Львівському шосе, 39/1. Там зі 170 квартир борги мають мешканці 120-ти.

ТОП-10 житлових будинків-боржників. Фото з water.km.ua

ТОП-10 житлових будинків-боржників станом на 14 березня – дані “Хмельницькводоканалу”. Фото з water.km.ua

Читайте також: В яких будинках у Хмельницькому з 18 по 22 березня не буде газу?

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.