Головна Новини У Хмельницькому відбудуться заходи до Всесвітнього дня біженців, де будуть представлені надії, вдалині від дому.

У Хмельницькому відбудуться заходи до Всесвітнього дня біженців, де будуть представлені надії, вдалині від дому.

by Max

Виставка-інсталяція історій переселенців, локація психологічної підтримки та консультації фахівців, тематичний квест, а також дитяча ігрова зона.

До Всесвітнього дня біженців, який відзначається 20 червня, Хмельницький осередок Благодійного фонду «РОКАДА» спільно з партнерами, та при співпраці зі Штабом допомоги переселенцям Хмельницької міськради, анонсує проведення інформаційно-просвітницького заходу.

Хмельничан та гостей міста запрошують до спілкування із представниками місцевої влади, міжнародних та громадських організацій і благодійних фондів. А також відвідування восьми локацій пізнавального квесту, де буде можливість:

  • дізнатися про особливості міста;
  • познайомитися з історіями успішної інтеграції представників з числа внутрішньо переміщенних осіб;
  • відвідати виставку-інсталяцію історій біженців та переселенців «Надія вдалині від дому»;
  • взяти участь у флешмобі, присвяченому підтримці всіх осіб, що були змушені покинути власну домівку.

Для малечі організатори підготували спеціальну розважальну програму, а дорослим пропонують завітати в інформаційну та правопросвітницькі зони для отримання корисних контактів.

Проєкт реалізовується за сприяння UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні. Початок заходу заплановано на 10 годину на площі перед кінотеатром Шевченка. Попередня реєстрація для участі за посиланням

Читайте також: Швидко та яскраво: у Хмельницькому відбувся патріотичний забіг з фарбами холі

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.