Головна Новини У Хмельницькому удосконалять систему електронних квитків: яких змін чекати

У Хмельницькому удосконалять систему електронних квитків: яких змін чекати

by Max

Транспорті картки, якими нині користуються хмельничани, продовжуватимуть діяти, їх не потрібно змінювати.

У Хмельницькому провели конкурс, на якому визначили нового оператора електронних квитків. З лютого 2024 року обслуговуванням системи займатиметься луцьке підприємство «СІТІ КАРД СИСТЕМ». У межах співпраці місто отримає вдосконалену систему електронних квитків, розповів сайту «Є ye.ua» заступник міського голови Микола Ваврищук.

За його словами, зміни відбуватимуться у два етапи. На першому – усі тролейбуси обладнають новими валідаторами з можливістю оплати електронним квитком, банківською картою, а також телефоном.

Для оплати можна буде використовувати не тільки фізичну транспортну картку, а й віртуальну – для цього розроблять спеціальний мобільний додаток. У цьому додатку також буде міститися інформація про розклад транспорту та GPRS-навігація, яка дозволяє відстежити рух транспорту.

«Транспорті картки, якими нині користуються хмельничани, продовжуватимуть діяти, їх не потрібно змінювати. Кошти, які були на балансі на електронного квитка, збережуться. З першого лютого усі поповнення карток будуть відбуватися через новий додаток. Додатково, для зручності та безпеки пасажирів у транспортних засобах будуть встановлені системи сповіщення пасажирів та камери відеоспостереження за кошти переможця конкурсу», – каже Микола Ваврищук.

Другий етап змін, за його словами, відбуватиметься впродовж 2024 року. Вони передбачатимуть встановлення валідаторів у міських автобусах, а також маршрутках. Це, зокрема, стосуватиметься, і приватних перевізників.

Мобільний додаток «Dozor» до кінця 2024 року ще працюватиме, каже Микола Ваврищук. Як далі складеться, поки що невідомо. За його словами, найближчим часом відбудеться координаційна нарада з переможцем конкурсу, на якій визначать усі ці моменти.

Читайте також: У Хмельницькому планують капітально оновити тролейбусний парк

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.