Головна Новини У Хмельницькому та Красилові провели в останню дорогу українських воїнів

У Хмельницькому та Красилові провели в останню дорогу українських воїнів

by Max

Прощалися з Віктором Вінічуком та Сергієм Бабаніним.

Вчора, 24 листопада, жителі обласного центру прийшли попрощатись востаннє з Героєм Віктором Вінічуком. Життя чоловіка обірвалося 20 листопада.

Як йдеться в сюжеті МТРК «Місто», Віктор Вінічук народився та виріс у селі Баглайки Красилівського району. Проживав з сім’єю у Хмельницькому. До лав Збройних Сил України його мобілізували більш ніж місяць тому. Разом із побратимами виконував військові завдання на кордоні з росією у Сумській області. Там загинув.

Близькі, друзі й знайомі згадують чоловіка як життєрадісну і приємну людину. Кажуть, з його обличчя ніколи не сходила посмішка.

«Був людиною, небайдужою до інших. Якщо комусь потрібна була допомога, він відразу допомагав. Добродушний такий був, порядний. Гарний сім’янин. Дуже любив тварин», – згадує знайома Героя Людмила.

У захисника залишилися дружина, донька та син. Поховали Віктора Вінічука на Алеї померлих Героїв у мікрорайоні Ракове. Йому назавжди залишиться 49.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Також 24 листопада у Красилові відбулося прощання з полеглим захисником Сергієм Бабаніним. Він був там, де велися важкі бої з російськими окупантами, розповіли у громаді.

«Пройшов пекло Бахмуту і сподівався, що на ротації в Сумській області буде спокійніше. Але ворожа диверсійна група зайшла на територію України і зробили свою чорну роботу – тоді загинув Сергій і його друг-побратим», – зазначили у Красилівській міській раді.

Життя Героя обірвалося 16 жовтня 2023 року. В нього залишилися сестра, двоє дітей та дружина. Поховали військовослужбовця на кладовищі в селі Росолівці Старокостянтинівської громади. У мить прощання звучав Державний Гімн України та триразові залпи почесної варти. Йому назавжди залишиться 46 років…

 Читайте також: На Хмельниччині посмертні державні нагороди отримали одинадцять родин полеглих на війні Героїв

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.