Головна Новини У Хмельницькому створять Центр запобігання та протидії домашньому насильству

У Хмельницькому створять Центр запобігання та протидії домашньому насильству

by Max

Рішення про створення Центру депутати мають прийняти під час найближчої сесії.

У Хмельницькому з’явиться комунальна установа «Центр запобігання та протидії домашньому насильству». Таке рішення мають ухвалити депутати на найближчій сесії міськради.

Як йдеться в проєкті рішення, фахівці Центру надаватимуть комплексну соціально-психологічну та первинну правову допомогу. Зокрема тим, хто постаждав від різних видів насильства: домашнього, сексуального, пов’язаного із збройним конфліктом, у тому числі у випадках, коли такі особи звернулися разом із дитиною. 

Окрім психологічної підтримки, спеціалісти будуть допомогати зробити звернення до правоохоронних органів з метою фіксації та документування воєнних злочинів. Крім того, постраждалим особам допомагатимуть у формуванні, розвитку та підтримці соціальних навичок, умінь і соціальної компетенції.

Центр планують розташувати за адресою: вулиця Перемоги, 10Б.

Нагадаємо, що в місті працює Хмельницький міський центр соціальних служб. За минулий рік до Хмельницького міського центру соціальних служб надійшло понад 950 повідомлень про вчинення домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Мова йде про понад 1100 постраждалих осіб, серед яких майже двісті дітей. У місті працює дві мобільних бригади соціально-психологічної допомоги, які за минулий рік зробили близько 700 виїздів.

Також у Центрі соціальних служб функціонує кризова кімната на шість ліжко-місць для надання соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. В 2023 році в кімнаті перебували 32 особи, зокрема 17 дітей.

Раніше сайт “Є” ye.ua писав, що у Хмельницькому збільшилась кількість випадків щодо домашнього насильства.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.