Головна Новини У Хмельницькому провели в останню земну дорогу захисника Анатолія Мазура

У Хмельницькому провели в останню земну дорогу захисника Анатолія Мазура

by Max

Його життя раптово обірвалося 31 травня.

Сьогодні, 1 червня, у Хмельницькому відбулося прощання з Героєм Анатолієм Мазуром. Як йдеться у сюжеті МТРК «Місто», майже все своє життя він присвятив військовій справі.

Анатолій Мазур був родом із села Кременчуки, що на Красилівщині. На захист країни він став ще у 2014 році. Брав участь у боях на Донеччині та Луганщині. У 2021 році звільнився. Та у лютому 2022 року знову добровольцем пішов до війська. Служив у лавах Хмельницького зонального відділу Військової служби правопорядку.

Життя Анатолія Мазура раптово обірвалося 31 травня.

«Золота дитина. Був спокійним і врівноваженим. Має двох гарних синів. Дуже поважав свою маму і брата. Був у нас в селі душею компанії. Зі всіма товаришував», – зазначила хрещена мати військового Надія Савчук.

У військового залишилася дружина, двоє синів, мати та брат. Вічний спочинок він знайшов на Алеї померлих Героїв у Раковому. Захиснику назавжди залишиться 39…

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: У чотирьох громадах Хмельниччини прощалися з полеглими воїнами

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.