Головна Новини У Хмельницькому проведуть екскурсію «Масони з міста над Бугом»

У Хмельницькому проведуть екскурсію «Масони з міста над Бугом»

by Max

Гіди розкажуть, чому місто тричі ставало столицею Української Народної Республіки.

Туристично-інформаційний центр влаштує екскурсію «Масони з міста над Бугом». На ній усіх охочих познайомлять з історією хмельницьких масонів – впливової організації, члени якої мали свої осередки по всьому світу. Таку екскурсію у Хмельницькому будуть проводити вперше, розповіли сайту «Є» організатори заходу.

«Як і кожне шановане місто, Хмельницький має свої таємниці та секрети, які ще більше заохочують до вивчення його особливостей й нелегкого історичного шляху», – кажуть у туристично-інформаційному центрі.

Прогулянка розпочнеться 15 жовтня о 14:00 біля Обласної бібліотеки юнацтва, що по вулиці Соборній, 35/54. На ній можна буде дізнатись про визначних масонів Хмельницького, де вони проживали, у чому полягала мета масонського руху, які міфи кружляють навколо організації, що вони робили у нашому місті та яку роль відігравали в масштабах цілого регіону.

За словами організаторів, відвідувачам також розкажуть про діяльність Симона Петлюри та причетність до масонства. Зокрема, про його три подорожі до Хмельницького, після яких місто ставало столицею Української Народної Республіки.

Записатися на екскурсію можна через приватні повідомлення на інстаграм сторінку khmel.travel, або ж за номером телефону: 067 837 5734.

Читайте також: В укритті та під звук сирен: колектив драмтеатру Старицького показав виставу в Миколаєві

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.