Головна Новини У Хмельницькому попрощалися з Героєм Олександром Польшиним

У Хмельницькому попрощалися з Героєм Олександром Польшиним

by Max

Йому назавжди залишиться 44…

Вчора, 30 травня, хмельничани провели в останню земну дорогу захисника Олександра Польшина. Він загинув 21 травня на Херсонщині, поблизу населеного пункту Кринки.

Як йдеться сюжеті МТРК «Місто», Олександр Польшин мав професію будівельника. У 90-х роках чоловік служив у протиповітряних військах Збройних Сил України. До початку повномасштабного вторгнення був закордоном. Там працював за фахом.

Коли ж росіяни пішли у широкомасштабний наступ, не вагаючись повернувся, аби стати на захист країни. На фронт вирушив добровольцем у складі 38-ї окремої бригади морської піхоти.

«У нього була постійна робота у Нідерландах, де він працював за спеціальністю. Але після початку повномасштабного вторгнення він вирішив повернутися в Україну. Пройшов перепідготовку і його відправили командиром відділення морської піхоти. На жаль, так склалося…Мені прийшлося приїхати здалека, але трохи з іншою місією. Так співпало, що в нього сьогодні старший син випускник…», – зазначив брат Героя Руслан, теж військовий.

Олександру Польшину навіки 44. У Героя залишились батьки, дружина та двоє дітей.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: «Мріяв про свою сім’ю і дітей»: У Хмельницькому попрощалися з воїном Романом Самолюком

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.