Головна Новини У Хмельницькому попрощалися з Героєм Богданом Копиловським

У Хмельницькому попрощалися з Героєм Богданом Копиловським

by Max

Йому назавжди залишиться 30…

Сьогодні, 28 травня, хмельничани провели в останню земну дорогу захисника Богдана Копиловського. Він загинув 19 травня під час виконання бойового завдання на Харківщині, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Богдан Копиловський був родом зі Старокостянтинівщини. У початкових класах навчався у Сковородківській школі, а згодом разом з батьками та двома братами переїхали до Хмельницького.

Після закінчення школи здобув професію кухаря. Працював у місцевому закладі харчування. Коли почалося повномасштабне російське вторгнення, не вагаючись став на захист країни. Пішов добровольцем, записавшись у тероборону. Під час служби отримав звання молодшого лейтенанта. Був командиром взводу.

Як згадує перша вчителька Богдана Тетяна Давидюк, Богдан був лідером в класі й душею компанії. Позитивна і добра людина, діляться друзі.

«Своїх дітей не мав, але допомагав виховувати моїх. Старшу дочку волейболу навчав, молодшого сина – фотографії. Він дуже любив готувати…», – згадує товариш Героя Андрій.

У Богдана Копиловського залишилися батьки та двоє менших братів. Останній спочинок воїн знайшов на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове. Йому назавжди залишиться 30…

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: На Хмельниччині передали родині полеглого воїна його державну нагороду

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.