Головна Новини У Хмельницькому нагородили поранених захисників

У Хмельницькому нагородили поранених захисників

by Max

Медалі та відзнаки вручила Державний секретар МВС України.

Поранені захисники, які проходять реабілітацію в Хмельницькому, отримали нагороди. Їх, під час робочої поїздки, вручила Інна Ящук, Державний секретар МВС України. Про це повідомили в управлінні Нацполіції Хмельницької області.

За мужність, виявлену під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України, відзнаку МВС України «За відвагу в службі» отримали бійці штурмової бригади «Лють» Максим Воробчук, Сергій Козлов, Юрій Черніюк та Олександр Хмельовський. Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджені військовослужбовці Нацгвардії Сергій Бучацький, Руслан Скрипник та Антон Сухінський. Медаль «За військову службу Україні» отримали Артем Перейма та Владислав Фірсов.

«Головна мета МВС зараз зробити так, щоб кожен поранений працівник, який має бажання продовжити службу, пройшовши належну реабілітацію, міг повернутися до наших лав. Для цього ми активно розвиваємо систему відомчої медицини, облаштовуємо належним чином робочі місця. Кожен з вас нам дуже потрібен, бо у вас є безцінний досвід і потужна мотивація», – заявила Інна Ящук.

Нагадаємо, нещодавно сім’ям полеглих на російсько-українській війні захисників із Шепетівської тергромади передали високі державні нагороди.

Читайте також: Як росія спотворює факти про Другу світову війну

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.