Головна Новини У Хмельницькому до Великодня проведуть благодійний ярмарок

У Хмельницькому до Великодня проведуть благодійний ярмарок

by Max

Усі кошти спрямують на придбання засобів тактичної медицини для українських захисників.

У середмісті Хмельницького на майданчику біля Дитячого світу відбудеться великоднє ярмаркування. Захід буде благодійним – усі зібрані під час нього кошти спрямують на потреби українських захисників, розповіла сайту «Є» волонтерка та координаторка заходу Анна Маєвська.

Це вже дев’ятий благодійний ярмарок, який організовує благодійний фонд «Волонтери Поділля». Намети із великодньою продукцією розгорнуть 2 травня. Тут можна буде придбати паски, печиво, писанки та іншу різноманітну продукцію, яка асоціюється із Великоднем.

Нині волонтери шукають майстрів декоративно-прикладного мистецтва, кондитерів та інших творчих людей, малий та середній бізнес, які готові надати свої товари чи послуги, щоб допомогти ЗСУ. Також шукають охочих, хто міг би продавати продукцію.

Зазначимо, що за попередні 8 ярмарків «Волонтери Поділля» зібрали понад 800 тисяч гривень. Ці кошти спрямовували на тепловізори, доєднувалися до великих зборів на автомобілі і дрони, купували засоби тактичної медицини. За словами Анни Маєвської, цього разу будуть також збирати на такмед. Ціль – придбати 300 турнікетів.

Читайте також: Батл борщів, піші походи, поні й не тільки: чим цьогоріч дивуватимуть туристів у Маліївцях

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.