Головна Новини У Хмельницькому збудують інженерні мережі для індустріального парку за понад 150 мільйонів

У Хмельницькому збудують інженерні мережі для індустріального парку за понад 150 мільйонів

by Max

Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради оголосило торги на нове будівництво інженерних мереж індустріального парку «Хмельницький» на Вінницькому шосе. Очікувана вартість робіт понад 150 мільйонів гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Так, управління обирає підрядника для будівництва зовнішніх мереж водопостачання та каналізації індустріального парку очікуваною вартістю 154 мільйони гривень.

Окрім прокладання труб, будівництва та обладнання колодязів, влаштування гідрантів, планується і будівництво нової каналізаційно насосної станції, а також благоустрій території.

Роботи мають бути завершені до кінця 2024 року.

Також цього тижня управління оголосило торги щодо будівництва зовнішніх мереж газопостачання індустріального парку очікуваною вартістю 2,66 мільйона гривень.

“Крім води та газу плануємо в цьому році забезпечити наявність електроенергії на ділянці та частково виконати роботи по будівництву дороги. Тобто, до кінця року матимемо майже всі комунікації і це дасть поштовх до запуску індустріального парку”, – писав нещодавно на своїй сторінці у Facebook заступник міського голови Микола Ваврищук.

Нагадаємо, минулого року управління комунальної інфраструктури міської ради замовляло розроблення проєктної документації для будівництва зовнішніх мереж водопостачання та каналізації індустріального парку «Хмельницький». За цим договором оплатили 756 тисяч гривень. Тоді роботи виконувало ТОВ “Подільський центр будівельно-технічної експертизи”.

План створити в обласному центрі індустріальний парк хмельницький міський голова Олександр Симчишин анонсував ще у 2017 році під час економічного форуму. Тоді він зазначив, що створення індустріального парку дасть поштовх для розвитку місцевої промисловості та залучення інвестицій.

В 2019 році сайт “Є” писав, що загальна площа парку становить 91 гектар. Головними напрямками роботи парку стануть машинобудування, текстильне виробництво, виробництво електричного устаткування та агропереробка.

В 2021 році переможцем конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Хмельницький» стало ТОВ «Керуюча компанія «Міський індустріальний парк Хмельницького». Засновницею фірми є Валентина Мамонтова. Раніше засновниками були Юрій Самолюк та Костянтин Мамонтов.

Вже цього року Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради оголосило торги на будівництво дороги до індустріального парку. Очікувана вартість закупівлі складає 94,4 мільйона гривень. Переможцем торгів стало АТ “Ю АР ДІ” нардепа Сергія Лабазюка. На даний момент, планується підписання договору на будівництво дороги.
Саме ж будівництво дороги планують завершити до 1 вересня 2025 року.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.