Головна Новини У Хмельницькому запрошують на безкоштовні психологічні зустрічі для дітей та їх батьків

У Хмельницькому запрошують на безкоштовні психологічні зустрічі для дітей та їх батьків

by Max

Психологи надаватимуть допомогу дітям, постраждалим від війни.

У рамках програми «Діти і війна» разом з психологинєю місцевого осередку БФ «Рокада» Антоніною Козак у Хмельницькому з 22 по 25 травня буде проходити низка безкоштовних психологічних зустрічей для дітей та їх батьків.
Основна ціль таких зустрічей – надати психологічну допомогу дітям, які постраждали від війни.

Як відмічають організатори зустрічі, ціль таких лекцій допомогти виявити та опрацювати посттравматичні реакції у дітей. Адже саме наявність таких реакцій негативно впливає на психічне і фізичне здоров’я дитини. Зазначають, що головну роль у створенні сприятливих умов для швидкого відновлення своєї дитини виконують, безпосередньо, батьки. Тому саме форма «спільних занять» батьків і дітей допомагає швидше відновити взаємозв’язок та виявити спільні емоційні проблеми, на які треба звернути увагу. 

Проєкт реалізується за сприяння UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

На безкоштовні лекції запрошують щовечора о 18.00 у СКЦ «Плоскирів» (вул. Шухевича, 90). Попередній запис за номером телефону: 067-381-44-38.

Читайте також: Діти і війна: як допомогти малечі триматися у важкі дні

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.