Головна Новини У Хмельницькому військового після бійки напідпитку відправили до в’язниці

У Хмельницькому військового після бійки напідпитку відправили до в’язниці

by Max

Чоловіка засудили на 6 років.

Суд присудив військовослужбовцю, який зламав ніс своєму співчарочнику, покарання у вигляді шести років позбавлення волі. Раніше обвинувачений вже мав судимість. Про це стало відомо з вироку Хмельницького міськрайонного суду.

За даними суду, раніше обвинувачений вже був засуджений за самовільне залишення військової частини та мав умовне покарання.

Слідчі встановили, що 1 вересня чоловік розпивав спиртні напої зі знайомим. В результаті розмови вони посварились і обвинувачений наніс кілька ударів ногою по обличчю своєму співчарочнику. В результаті постраждалий отримав перелом носа.

Крім того, за кілька днів після бійки, чоловік знов самовільно залишив військову частину. Співробітники поліції змогли його розшукати лише за півтора місяці.

Свою вину обвинувачений визнав.

В результаті за сукупністю покарань чоловік отримав вирок у вигляді шести років позбавлення волі.

Раніше сайт “Є” писав, що суд визначив покарання військовослужбовцю зі Старокостянтинова, який привіз додому знайдену гранату. Йому призначили три роки позбавлення волі умовно.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.