Головна Новини У Хмельницькому відбудеться благодійний показ фільму «Крути 1918»

У Хмельницькому відбудеться благодійний показ фільму «Крути 1918»

by Max

Під час сеансу можна буде поспілкуватися з актором Олексієм Тритенком.

У Хмельницькому охочих запрошують на благодійний показ фільму «Крути 1918». Це український історичний фільм-екшн режисера Олексія Шапарєва, який вийшов у прокат 7 лютого 2019 року.

Стрічка розповідає не тільки про бій під Крутами зими 1918 року між молодими військовими-курсантами Української Народної Республіки та військами Радянської Росії, а і про паралельні події 1918, першого етапу радянсько-української війни.

Кінопоказ відбудеться у межах національного туру «Кіно заради перемоги». Як повідомляють у пресслужбі ОВА, під час показу буде можливість поспілкуватись з актором фільму Олексієм Тритенком та ознайомитись з історичними матеріалами державного архіву Хмельницької області.

Фільм трансоюватимуть в кінотеатрі «WoodMall Cinema» у неділю, 29 cічня. Початок о 13:30. Безкоштовний квиток можна отримати на касі кінотеатру або придбати за 1 гривню на сайті за посиланням.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.