Головна Новини У Хмельницькому районі незаконно орендували лісогосподарську землю

У Хмельницькому районі незаконно орендували лісогосподарську землю

by Max

Її загальна вартість сягає понад 84 мільйони гривень.

Хмельницький міськрайонний суд задовольнив позов прокуратури. Він визнав недійсним наказ про передачу в оренду землі лісогосподарського призначення.

За інформацією Хмельницької обласної прокуратури, Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області передало в оренду місцевій жительці 13 гектарів землі. Загальну вартість ділянки оцінюють у понад 84 мільйони гривень. Цей наказ виявився незаконним, адже ця земля перебуває в постійному користуванні Державного підприємства «Старокостянтинівське лісове господарство».

«Тож суд визнав недійсним наказ і договір про передачу в оренду землі лісогосподарського призначення. Ділянку зобов’язано повернути державі», — зазначили у пресслужбі прокуратури.

Нагадаємо, колишню голову й секретаря однієї зі сільських рад тодішнього Старокостянтинівського району підозрюють у підробці документів. У 2020 році вони незаконно передали своїм родичам 24 гектари землі, загальною вартістю понад 460 тисяч гривень.

Читайте також: Чоловіка, який порушував заборону спілкуватися з батьком, отримав вирок

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.