Головна Новини У Хмельницькому попрощалися з двома полеглими на війні захисниками

У Хмельницькому попрощалися з двома полеглими на війні захисниками

by Max

Хмельничани провели в останню путь 23-річного Антона Фарващука та 40-річного Антона Іваницького.

Вчора, 10 квітня, у Хмельницькому прощалися з Героями. В обласному центрі похоронили двох захисників України, які загинули на війні.

Як повідомляє ТРК «Місто», хмельничани провели в останню путь Антона Фарващука. З перших днів повномасштабного вторгнення він записався у добровольче формування. У зону бойових дій відправився три місяці тому. Загинув Герой 31 березня в боях на Луганщині. Тепер йому навіки 23.

«Почався контрнаступ і, звичайно, артилерія з боку агресора почала накидати снарядами. Вони укривалися в бліндажі, в який потрапив снаряд. Він там не один загинув», – розповідає командир добровольчого формування Хмельницького Сергій.

Про Антона згадують, як про щирого, веселого та працелюбного хлопця.

«Пішов, не шкодуючи себе. Він був мало підготовлений, але не побоявся піти і бути там, де є всі наші військові, які воюють і гинуть за нашу батьківщину», – каже побратим полеглого Євген Плакса.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Захисник виріс у багатодітній родині. У нього залишилася мати, брат та три сестри. Поховали Антона Фарващука на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове.

Також цього дня у Хмельницькому попрощалися з захисником Антоном Іваницьким. Вчора, 10 квітня, чоловіку мало б виповнитися 41. Герой загинув 30 березня на Луганщині. До повномасштабного вторгнення чоловік займався підприємницькою діяльністю. Та після 24 лютого 2022 року вирішив стати на захист країни.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Як говорить кума загиблого воїна Інна Москаленко, Антон сам захотів воювати, тож пішов у військкомат.

«Він не довго був на війні. Спочатку пішов, його на другий день поранили. Він був у госпіталі», – каже жінка.

У Антона Іваницького залишилися дружина та 5-річний син. Останній спочинок Герой знайшов на Алеї Слави у Раковому.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.