Головна Новини У Хмельницькому поховали 24-річного захисника Сергія Ющишина

У Хмельницькому поховали 24-річного захисника Сергія Ющишина

by Max

Воїн поліг на Донеччині.

Сьогодні, 11 квітня, хмельничани провели в останню путь Героя Сергія Ющишина. Як повідомляє ТРК «Місто», в перші дні повномасштабної війни він пішов на фронт добровольцем. У складі 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади був мінометником. Загинув 4 квітня на Донеччині.

«Знаю Сергія, як хорошого хлопця, тільки з хорошої сторони. Він ніколи не кидав позиції. Ми тримаємо всю лінію фронту вверх Бахмута, – розповідає військовий побратим полеглого захисника із позивним «Мажор». – Він пішов добровільно в перші дні війни. Від самого початку приїжджав в відпустку тільки один раз. Ми познайомилися на війні, хоч земляки – з одного села. Помер як Герой».

Сергієві навіки залишиться 24 роки. Він народився 10 серпня 1998 року в селі Заборознівці на Новоушиччині. Навчався у Пилипковецькій школі та Говорському ПТУ. Після навчання проходив строкову службу в селищі міського типу Десна. Працював у Хмельницькому.

Герой загинув у Спірному Бахмутського району Донецької області. У Сергія залишилися батьки і дружина. Поховали Героя на Алеї Слави у Раковому.

Додамо, вчора у Хмельницькому попрощалися з двома полеглими на війні захисниками. Хмельничани провели в останню путь 23-річного Антона Фарващука та 40-річного Антона Іваницького.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.