Головна Новини У Хмельницькому обирають підрядника для будівництва нової дороги до індустріального парку, вартістю майже сто мільйонів

У Хмельницькому обирають підрядника для будівництва нової дороги до індустріального парку, вартістю майже сто мільйонів

by Max

Нову дорогу планують завершити у 2025 році.

Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради оголосило торги на будівництво дороги до індустріального парку. Очікувана вартість закупівлі складає 94,4 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про реконструкція під’їзної дороги від Вінницького шосе до вулиці Вінницьке шосе, 18.

Мова йде про нову дорогу, яка з’єднає Вінницьке шосе та ділянку, де має розташуватися індустріальний парк “Хмельницький”. Окрім самої дороги, планується влаштувати тротуари, велосипедні доріжки, дощову каналізацію, висадити дерева.

Нагадаємо, минулого року Управління міської ради замовляло розроблення проєктної документації для будівництва зовнішніх мереж водопостачання та каналізації індустріального парку «Хмельницький». За цим договором оплатили 756 тисяч гривень. Тоді роботи виконувало ТОВ “Подільський центр будівельно-технічної експертизи”.

Нагадаємо, що план створити в обласному центрі індустріальний парк хмельницький міський голова Олександр Симчишин анонсував ще у 2017 році під час економічного форуму. Тоді він зазначив, що створення індустріального парку дасть поштовх для розвитку місцевої промисловості та залучення інвестицій.

В 2019 році сайт “Є” писав, що загальна площа парку становить 91 гектар. Головними напрямками роботи парку стануть машинобудування, текстильне виробництво, виробництво електричного устаткування та агропереробка.

В 2021 році переможцем конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Хмельницький» стало ТОВ «Керуюча компанія «Міський індустріальний парк Хмельницького». Співзасновниками фірми є Юрій Самолюк та Костянтин Мамонтов.

Наприкінці року міськрада замовила проєкт будівництва нової дороги. Підрядником став ФОП Лісова Тамара Григорівна. А зараз планують обрати підрядника самого будівництва.

Аукціон з обрання підрядника планують провести 11 травня. Саме ж будівництво дороги розраховане до 1 вересня 2025 року.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.