Головна Новини У Хмельницькому на заходи термомодернізації виділили понад 200 мільйонів

У Хмельницькому на заходи термомодернізації виділили понад 200 мільйонів

by Max

За ці кошти, мінятимуть системи опалення, утеплюватимуть приміщення, замінюватимуть вікна.

У Хмельницькій громаді планують термомодернізувати низку навчальних закладів та бюджетних установ. Як повідомляють в Хмельницькій міській раді, під час крайньої сесії міської ради виділили понад 200 мільйонів гривень на термомодернізацію і підвищення енергоефективності бюждетних установ. Згалом на такі потреби цього року загальна сума витрат складе 251 мільйон гривень.

«Плануємо повністю термомодернізувати 6 навчальних закладів, корпуси міської та інфекційної лікарень, частину закладів соціальної сфери, частину корпусів табору «Чайка», а також завершити термомодернізацію Палацу творчості», – зазначають в міській раді.

В низці навчальних закладів планують повністю замінити систему опалення.

Також повністю будуть замінені вікна у школах і частково у закладах профтехосвіти. Додають, що минулого року замінили 1178 вікон, а в 2023 планують понад 1300.

У деяких закладах будуть утеплювати дахи, підвали та цоколі.

Читайте також: Понад два мільйони витратять на ремонт вулиці Будівельників у Хмельницькому

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.