Головна Новини У Хмельницькому мають ліквідувати міжшкільний навчально-виробничий комбінат: причини

У Хмельницькому мають ліквідувати міжшкільний навчально-виробничий комбінат: причини

by Max

Після його ліквідації там планують створити новий заклад освіти.

На вулиці Проскурівській, 61 працює Хмельницький міжшкільний навчально-виробничий комбінат. У цьому закладі учні старших класів можуть здобути кілька видів професій. Однак невдовзі його мають ліквідувати. Про це свідчить проєкт рішення Хмельницької міськради. Щоб з’ясувати причини його ліквідації, кореспонденти сайту «Є» звернулися до заступника міського голови Михайла Кривака.

За його словами, ліквідація міжшкільного навчально-виробничого комбінату є вимушеним рішенням. Чинне законодавство, яке набуло чинності у березні 2020 року, не передбачає існування таких закладів. Це також стосується шкіл-інтернатів, навчально-виховних комплексів і навіть загально освітніх шкіл. Тому мережу закладів загальної середньої освіти потрібно приводити у відповідність закону.

«Ми проаналізували діяльність цього закладу. Як виявилося, професії, яким навчає комбінат, можна здобути в місцевих закладах професійно-технічної освіти, які ми фінансуємо. Тому доцільно його ліквідувати. Відповідне рішення буде винесено на розгляд міської ради», — зазначив Михайло Кривак.

Він додав, що будівлю, в якій діє комбінат, продавати не планують. Там буде створено новий заклад освіти. З його форматом ще мають визначитися.

Довідково. Хмельницький міжшкільний навчально-виробничий комбінат у нинішньому форматі був заснований у 1999 році. Наразі обов’язки його директора виконує Наталія Крупельницька. Згідно зі сайтом закладу, там можна здобути фах швачки 2-го розряду, кухаря 3-го розряду, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів 2-го розряду та секретаря керівника.

Читайте також: Національний мультипредметний тест 2023 – як зареєструватися

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.