Головна Новини У Хмельницькому 16 лютого не буде води у кількох мікрорайонах

У Хмельницькому 16 лютого не буде води у кількох мікрорайонах

by Max

Водопостачання припинять у зв’язку із заміною обладнання.

Завтра, 16 лютого, комунальники проводитимуть ремонтні роботи на водогоні на перехресті вулиць Героїв Крут та Сковороди в обласному центрі. Відтак, подекуди виникнуть проблеми з водопостачанням. Про це повідомили у міському комунальному підприємстві «Хмельницькводоканал».

У зв’язку з заміною обладнання, призупинять водопостачання житлових будинків на вулицях Сковороди, Лікарняній, М. Сікори, Короленка, Ланової, Тернопільської, Інститутської, Молодіжної, Гоголя, Героїв Крут, Басейна, Князя Святослава Хороброго, Героїв Чорнобиля, Юрія Руфа, Ольжича, а також провулків Басейна, Кам’янецький, Фельштинський переїзд.

Крім того, повідомляють, що не буде води у мікрорайонах Катіонівському, Дальніх Гречанах, Грузевиці-2 та Ружичній.

Адміністрація МКП «Хмельницькводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням зазначених робіт.

Читайте також: У Хмельницькому на Кам’янецькій горіла квартира

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.