Головна Новини У Хмельницькій громаді запрацювали нові поліцейські станції

У Хмельницькій громаді запрацювали нові поліцейські станції

by Max

Це покращить рівень безпеки жителів кількох сіл, які входять до міської громади.

Вчора, 26 травня, у Копистинському та Давидковецькому старостинських округах запрацювали дві нові поліцейські станції. Як пояснив міський голова Олександр Симчишин, ці пункти поліцейських офіцерів громади фактично обслуговуватимуть чотири округи на кілька сіл. Цей проєкт вдалося реалізувати у співпраці з Національною поліцією України.

За його словами, проєкт діє п’ять років і вже добре зарекомендував себе в інших населених пунктах Хмельницької громади. Присутність правоохоронця безпосередньо у селі робить його безпечнішим. Тож кількість правопорушень помітно знижується.

«Офіцер знатиме особисто мешканців громади та їх проблеми, постійно з ними спілкуватиметься, зможе вчасно запобігати правопорушенням. Власне він і буде частиною громади, правопорядком у якій опікуватиметься», — зазначив Олександр Симчишин.

Для поліцейських офіцерів громади придбали службові автомобілі. Фото: з фейсбуку Олександра Симчишина

Для поліцейських офіцерів громади придбали службові автомобілі. Фото: з фейсбуку Олександра Симчишина

Щоб робота поліцейських офіцерів громади була ефективнішою, для них придбали службові автомобілі, забезпечили відповідними приміщеннями та обладнанням. У майбутньому заплановано відкрити більше подібних станцій.

Читайте також: У Хмельницькому виділили 6 мільйонів гривень для господарств, пошкоджених через ворожу атаку

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.