Головна Новини У Хмельницькій громаді про пошкодження житла заявили понад 800 людей

У Хмельницькій громаді про пошкодження житла заявили понад 800 людей

by Max

Ліквідація наслідків атаки на Хмельниччину триває.

У Хмельницькій громаді сьогодні, 13 травня, продовжують ліквідовувати наслідки нічного прильоту. Внаслідок влучання «Шахедів» в об’єкт інфраструктури вибуховою хвилею було пошкоджено сотні будівель у кількох мікрорайонах міста і навколишніх селах. Про результати виконаної роботи станом на 20.00 повідомив міський голова Олександр Симчишин.

«Комунальні служби сьогодні демонтовували, склили, ремонтували покрівлі, записували постраждалих, цифрували інформацію, допомагали, радили, слухали», – зазначає очільник громади.

Сьогодні комунальники видали:

– понад 2250 квадратних метрів плівки;
– порізали понад 300 квадратних метрів скла;
– відремонтували вісім покрівель багатоквартирних будинків;
– прийняли заяв від понад 800 громадян.

План на завтра: З 9 ранку видаватимуть скло на Шухевича, 90 (Плоскирів); вулиця Волочиська ( Залізнична лікарня). Також видаватимуть матеріали в Малашівцях, Мацьківцях, Шаровечці, Олешині, Череповій та Іванківцях (точний час і локацію надасть староста округу, звертайтесь в приміщення старостату).

«Паралельно комунальниками будуть проводитися ремонтні роботи. Роботи дуже багато, тому сподіваємось на розуміння і витримку, – повідомив Олександр Симчишин.- До всіх людей, які залишили заявку, згодом зателефонують, і виїде комісія з обстеження, щоб видати акт пошкодження».

Раніше Олександр Симчишин заявив, що це найбільші пошкодження в громаді з початку повномасштабної війни. Кількість постраждалих внаслідок обстрілу наблизилася до 30 осіб.

Додамо, у Хмельницькому визначено локації, де можна подати заявки про пошкодження житла, а також отримати допомогу і матеріали для відновлення ( плівка, скло, шифер). Також у Хмельницькій міськраді назвали фейком повідомлення щодо витоку отруйних речовин після нічного обстрілу.

Читайте також: Хмельниччину атакували «шахедами» – командування Повітряних Сил

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.