Головна Новини У Городку витратять вісім мільйонів на розчистку річки Тростянець та ремонт шлюзу

У Городку витратять вісім мільйонів на розчистку річки Тростянець та ремонт шлюзу

by Max

Роботи мають завершити до кінця 2024 року.

Відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури та благоустрою Городоцької міськради оголосив торги на покращення санітарного стану русла річки Тростянець очікуваною вартістю вісім мільйонів. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про капітальний ремонт з відновлення та підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану русла річки Тростянець на території міста Городок.

У технічному завданні вказано, що планується зробити розчистку кущів навколо водойми, розчистити став площею 6,4 гектара та провести ремонт шлюзу.

Про ці роботи щодо ставка біля “Старого заводу” говорили вже кілька років.

Перший тендер був проведений у 2021 році. Тоді переможцем стало львівське ТОВ “Макроекобуд”. Вартість робіт оцінювали у 4,9 мільйона гривень. Але оплачені були всього лише 153 тисячі гривень.

Нові торги мають провести 21 квітня. А роботи запланували виконати до кінця 2024 року.

Нагадаємо, минулого року сайт “Є” писав, що Сатанівська селищна рада уклала договір вартістю понад 31 мільйон гривень на покращення санітарного стану ріки Збруч.

У грудні 2022 року селищна рада перерахувала підряднику на проведення робіт 1,39 мільйона гривень.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.