Головна Life style У Франції глядачі в захваті від українського ЗD-мультфільму “Мавка. Лісова пісня”

У Франції глядачі в захваті від українського ЗD-мультфільму “Мавка. Лісова пісня”

by Max

Український ЗD-мультфільм за мотивами драми-феєрії Лесі Українки “Лісова пісня” та образів народної міфології за місяць встановив рекорди за переглядами не тільки у себе на батьківщині, але і по всьому світу.

“Мавка. Лісова пісня” зараз в прокаті в понад 80 країнах на різних континентах, передає KURAZH. Нещодавно мультфільм представили в кінотеатрах Австралії та Нової Зеландії.

У перший день прем’єри українського мультфільму у Франції він став лідером за переглядами. У соціальних мережах французи пишуть, що вони в захваті від “Мавки”.

“Станом на 4 квітня на мультфільм у Франції було продано 160 827 квитків. Це означає другий за результативністю стартовий вікенд в національному французькому прокаті у 2023 році, п’яте місце в національному бокс-офісі Франції за тиждень і 5% французького кінотеатрального ринку”, – повідомили в Держкіно.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.