Головна Новини У двох громадах Хмельниччини попрощалися із загиблими на війні захисниками України

У двох громадах Хмельниччини попрощалися із загиблими на війні захисниками України

by Max

Додому на щиті повернулися Михайло Лукащук і Олександр Щавінський…

Сьогодні, 11 березня, у Нетішині відбулася церемонія прощання із 53-річним полеглим захисником України Михайлом Лукащуком. Як повідомляють у громаді, головний сержант 42 окремої механізованої бригади Збройних сил України боронив державу у найгарячіших точках на сході України, зокрема у Бахмуті, Костянтинівці і Дружківці. Під час виконання бойового завдання захисник отримав тяжкі поранення. Серце Михайла Лукащука зупинилося 9 березня 2024 року у Нетішинській лікарні.

Проститися із воїном на центральну площу міста прийшли рідні, друзі, жителі громади та побратими. Чин похорону священнослужителі провели в Соборі архістратига Божого Михаїла та архангела Гавриїла ПЦУ.

«Ми втратили ще одну добру та щиру людину, вірного Захисника України. Ніколи рідні не виплачуть сліз, а ми – ніколи не зможемо пробачити загибель Михайла Лукащука і всіх наших Героїв», – слова підтримки родині полеглого захисника висловили у громаді.

Микола Лукащук Поховання

53-річний головний сержант 42 окремої механізованої бригади Збройних сил України Микола Лукащук боронив державу у найгарячіших точках на сході України

Микола Лукащук Поховання

Із своїм захисником попрощалися сьогодні і жителі Солобковецької громади. До рідного села з війни на щиті повернувся 30-річний Олександр Щавінський. У квітні 2022 чоловік приїхав з-за кордону та долучився до лав Збройних сил України. Хотів миру та спокою для власної родини і тисяч інших родин по всій країні, розповідають про полеглого захисника його рідні. Олександр Щавінський загинув 1 березня 2024 року на Луганщині. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться у наших серцях.

Олександр Щавінський

30-річний Олександр Щавінський загинув 1 березня 2024 року на Луганщині

Олександр Щавінський. Поховання

Читайте також: «Стати військовим була його мрія»: у Хмельницькому попрощалися з Героєм Юрієм Клименком

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.