Головна Новини У центрі Хмельницького триває ярмарок: збирають гроші на турнікети для військових

У центрі Хмельницького триває ярмарок: збирають гроші на турнікети для військових

by Max

Волонтери організували благодійний ярмарок, залучивши місцевих майстрів і навчальні заклади.

Сьогодні, 12 квітня, у Хмельницькому розпочав працювати черговий благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Цього разу «Волонтери Поділля» збирають гроші на закупівлю тактичної медицини воїнам. Зокрема, як розповіла волонтерка Анна Маєвська, планують придбати в аптечки захисників турнікети «Січ».

«Це шостий наш благодійний ярмарок. Цього разу Великодній. Сьогодні в нас, окрім традиційних великодніх смаколиків, є багато класних сувенірів і подарунків, які можна придбати та допомогти армії. Ми хотіли трохи розширити ярмарок, але через погодні умови наметів буде вісім. До літа, думаю, розширимо ярмарок», – говорить Анна Маєвська.

Намети традиційно розташували на майданчику перед «Дитячим світом». Торгуватимуть до 19-ії години. Участь у ярмарку навчальні заклади і хмельницькі майстри, які виявили ініціативу долучитися до збору грошей та зробити свій внесок у перемогу.

«Сьогодні ми хотіли зібрати близько 100 тисяч гривень, щоб могли купити 300 турнікетів «Січ», які потраплять в аптечки наших військових. Один такий турнікет коштує 570 гривень. Він може врятувати життя нашого захисника, адже зупиняє критичну кровотечу. Він в кожній аптечці військового він має бути обов’язково. Бажано, щоб їх було 4 в кожного – на кожну кінцівку і, в разі необхідності, вони змогли надати допомогу», – пояснює волонтерка.

За 5 попередніх ярмарків «Волонтери Поділля» зібрали понад 400 тисяч гривень. Кошти спрямували на закупівлю двох тепловізорів. Також волонтери доєднувалися до загальноміського збору, коли хмельничани збирали гроші на вантажівки для ЗСУ.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.