Головна Новини У Бокиївській гімназії відкрили меморіальну дошку полеглому захиснику Віталію Гайдаю

У Бокиївській гімназії відкрили меморіальну дошку полеглому захиснику Віталію Гайдаю

by Max

Своє останнє бойове завдання 22-річний Герой виконав 29 листопада 2023 року.

Вчора, 10 травня, у Бокиївській гімназії Війтовецької тергромади, що на Волочищині, вшанували пам’ять випусника та захисника України Віталія Гайдая. 29 листопада 2023 року Віталій Миколайович, якому було лише 22 роки, виконав своє останнє бойове завдання поблизу Синьківки, що на Куп’янському напрямку Харківської області.

Як повідомляють в Війтовецькій тергромаді, тепер на фасаді гімназії, де вчився Віталій Гайдай, з’явилася момеріальна дошка захиснику України.

Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Бокиївка отець Володимир освятив меморіальну дошку Віталію Гайдаю та помолився за упокій душ загиблих героїв

Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Бокиївка отець Володимир освятив меморіальну дошку Віталію Гайдаю та помолився за упокій душ загиблих героїв. Фото: Війтовецька ОТГ.

«Селищний голова Ігор Степанюк, висловлюючи щирі співчуття сім’ї загиблого воїна, зазначив, що наразі найголовніше наше завдання – зберегти пам’ять про подвиги наших земляків та допомогти кожному, хто повертається з цієї жорстокої війни, сім’ям воінів, їх рідним. «Коли помирає людина – це велика трагедія, велике горе для всієї родини. А коли вона гине за нашу незалежність – трагедія для всієї країни». Він поклав свою душу і тіло за те, щоб ми жили в незалежній державі. Сьогодні разом робимо перший крок для увіковічення ім’я цього хлопця. Не просто кажуть в народі: «Поки нас пам’ятають – ми живі». Віталій назавжди буде в нашій пам’яті, в наших серцях і душах», – йдеться в повідомленні тергромади.

«Не вагаючись став сапером: історія загиблого захисника з Волочищини Віталія Гайдая», – цей матеріал вийшов на сайті «Є ye.ua» в лютому цього року. В ньому мати Віталія Любов Михайлівна розповіла про свого сина. Який, на жаль, вже у небесному війську…

Читайте також: Меморіальну дошку на честь загиблого захисника Анатолія Опольського відкрили на Кам’янеччині

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.