Головна Новини Тисячі гривень втратив житель Кам’янеччини, вирішивши скористатися фейковим посиланням про допомогу

Тисячі гривень втратив житель Кам’янеччини, вирішивши скористатися фейковим посиланням про допомогу

by Max

Чоловік не скористався офіційним джерелом.

Щоб отримати грошову допомогу за програмою «єПідтримка», яку український уряд розпочав, аби підтримати найманих працівників та підприємців, мешканець села Гуменці Кам’янець-Подільського району скористався неперевіреним ресурсом в інтернет-мережі. Як наслідок – з банківської картки чоловіка зникло 18 450 гривень. Про це інформує поліція Хмельницької області.

«До поліції Кам’янеччини звернувся 53-річний житель села Гуменці. Чоловік повідомив, що, переглядаючи один із телеграм-каналів, він побачив повідомлення про виплати за програмою «єПідтримка». Після цього заявник перейшов за невідомим посиланням, внаслідок чого з його карткового рахунку зникли гроші в сумі 18 450 гривень», – повідомляють правоохоронці.

У поліції пояснюють, щоб вберегтися від такої шахрайської схеми, потрібно довіряти лише перевіреним та офіційним джерелам:

Якщо ви отримали повідомлення про зарахування коштів «єПідтримки» з проханням перейти за лінком (іншим посиланням), щоб її отримати, — знайте, що це шахраї. У жодному разі не переходьте за посиланням. Сповіщення про зарахування коштів «єПідтримки» ви отримаєте тільки від вашого банку. Воно не містить жодних посилань, а лише текстову інформацію. Кошти зараховуються автоматично, а перевірити їх ви можете у вашому інтернет-банкінгу.

У поліції закликають користуватися лише перевіреним джерелам. Зображення: з Фейсбук-сторінки поліції Хмельницької області

Нагадаємо, що допомогу від держави за програмою «єПідтримка» отримують наймані працівники та підприємці, що зареєстровані у областях, де ведуться активні бойові дії. Цим і користуються шахраї, розсилаючи неправдиві повідомлення про виплати громадянам.

Читайте також: Жінка з Шепетівки втратила майже 26 тисяч гривень, отримавши повідомлення про допомогу

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.