Головна Новини Цього року осінь виявилась однією з найтепліших за всі роки – Хмельницький гідрометцентр

Цього року осінь виявилась однією з найтепліших за всі роки – Хмельницький гідрометцентр

by Max

Найвища температура сягала 30 градусів тепла.

У 2023 році на Хмельниччині зафіксували одні з найвищих температурних показників, що були восени за всі роки, повідомили у Хмельницькому обласному центрі з гідрометеорології.

За даними метеостанцій області, середня температура повітря впродовж сезону складала 10,8-11,8 градуса тепла. Це на 2,7-2,9 градуса вище, ніж зазвичай. До того ж цьогорічний осінній період відзначився 5 рекордами температурних показників.

Найтепліше цьогорічної осені на Хмельниччині було 13-14 вересня (+28-30 градусів). Найхолодніше – 30 листопада (-10-13 градусів). Загальна тенденція свідчить, що всі осінні місяці були теплішими, ніж у минулі роки – особливо вересень, який мав найбільше позитивне відхилення у 4,0-4,3 градуса.

«За вересень-листопад опадів по області випало 125-145 міліметрів, що дорівнює 72-95 відсотків, у Хмельницькому 100 відсотків від кліматичної норми», – зазначили фахівці.

Нагадаємо, що перші заморозки цього року фіксували 16 листопада.

Читайте також: Погода на завтра – 7 грудня на Хмельниччині буде ожеледь та прохолодно

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.