Головна Life style Три секрети смачних та соковитих котлет від досвідчених господинь

Три секрети смачних та соковитих котлет від досвідчених господинь

by Max
Три секрети смачних та соковитих котлет від досвідчених господинь

Котлети завжди були фаворитами в домашній кулінарії. Смачно та досить просто, хоча й іноді трапляються форс-мажори. Певні знання треба, але нічого складного. Поділимось секретами смачних та соковитих котлет.

Подробиці

Насамперед треба починати з підготовки фаршу. Для економії часу господині часто беруть магазинний фарш, але ж це не найкращий вибір. Ви не можете бути впевнені, що саме в нього поклали. Можливо, він переважно з жиру чи інших обрізків. Саме тому котлети при смаженні зменшуються мінімум на 30%. А воно вам треба? Зробіть самостійно фарш з м’яса. Котлети збережуть масу, а її втрата становитиме не більше 5-10%. Найсмачніші котлети, коли вони мають 60% яловичини та 40% свинини.

Процес смаження також має особливості. Котлети треба викладати тільки на добре розігріту сковороду з олією. На одній стороні смажать 1-2 хвилини. Повинна схопитися скоринка. Потім перегорніть котлети та смажте ще 2-3 хвилини. Вогонь повинен бути помірним. Котлети доводять до готовності під закритою кришкою на повільному вогні.

Котлети не тримають довго на вогні, бо це смажена страва, а не тушкована. Якщо ви готуєте щось на кшталт фрикадельок чи тюфтелей, то треба 30-40 хвилин, а для котлет короткострокове смаження.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.