Головна Новини Три громади Хмельниччини отримали автомобілі швидкої допомоги

Три громади Хмельниччини отримали автомобілі швидкої допомоги

by Max

Спеціалізовані санітарні автомобілі передали до Дня працівників екстреної медичної допомоги.

У п’ятницю, 26 травня, три терпідрозділи екстреної медичної допомоги Хмельницької області отримали спеціалізовані санітарні автомобілі. Як розповідають у пресслужбі ОВА, допомога надійшла від Всесвітньої організації охорони здоров’я за підтримки Міністерства охорони здоровя України Ключі від автомобілів водіям «швидких» передали представники влади.

«Так, Лозівський пункт постійного базування Деражнянської підстанції та Чорноострівський пункт постійного базування Хмельницької станції отримали по автомобілю «FIAT DUCATO», а Смотрицькому пункту Дунаєвецької підстанції дістався «Toyota Land Cruiser», – зазначають в ОВА.

Також до Дня працівників екстреної медичної допомоги подяками ОВА кращих працівників Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Читайте також: Як спілкуватися з людьми із посттравматичним стресовим розладом – поради психологів

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.