Головна Life style Тонкі та апетитні млинці за методом «Три склянки»

Тонкі та апетитні млинці за методом «Три склянки»

by Max
Тонкі та апетитні млинці за методом «Три склянки»

Можна не заморочувати голову пропорціями та рецептами. Просто треба знати про три склянки. Більше нічого не треба. Млинці за цим рецептом будуть ідеально смачні, тонкі та ніжні на смак. Забирайте його до вашої кулінарної скарбнички.

Інгредієнти

Для приготування потрібні такі продукти:

  • борошно — 1 скл.;
  • молоко — 1 скл.;
  • окріп — 1 скл.;
  • яйця — 2 шт.;
  • цукор — 2 ст.л.;
  • олія — 3 ст.л.

Як приготувати

Починаємо приготування з розбивання яєць в миску. Додайте цукор, дрібку солі. Добре вимішайте. Тепер порційно додавайте борошно, якого в загальному повинна бути 1 склянка. В той же момент підливайте порційно молоко. Вимішувати потрібно так, щоб не утворювалося грудочок.

Наприкінці потрібно ввести окріп. Перемішайте ретельно. Тісто буде  рідким. Додайте олію. Тепер тісто повинно постояти 10-15 хвилин. Добре розігрійте сковороду. Можна переходити до випікання млинців. Смачного!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.