Головна Новини Тепло повертається, але не одразу: прогноз погоди на наступний тиждень

Тепло повертається, але не одразу: прогноз погоди на наступний тиждень

by Max

Відносне похолодання, яке триває кілька днів на Хмельниччині, невдовзі знову перейде у літнє тепло. Утім, не одразу. Отож, яку погоду прогнозують у Хмельницькій області з 13 по 18 червня – у прогнозі від сайту «Є».

Вже найближчої ночі опади мають припинитися. Хіба що короткочасні дощі можливі на Шепетівщині. А ось температура повітря, за даними ресурсу «Метеопост», коливатиметься в межах 8-10 градусів тепла. Вівторок, 13 червня, хоч і буде похмурим, але має пройти без опадів. Вдень повітря прогріється до +15, а на півдні області – до +18.

Вже з середи відбудеться поступове підвищення температури. За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі буде +11…+13 та можливий короткочасний дощ, вдень – від 20 до 22 градусів тепла і без опадів.

15 червня, у четвер, буде ще тепліше. Вночі прогнозують від 12 до 14 градусів тепла, вдень – від 23 до 25 градусів з позначкою плюс. Щодо опадів, то короткочасні дощі можливі як вночі, так і вдень.

У п’ятницю, 16 червня, синоптична ситуація буде схожою. Вночі ті самі 12-14 градусів, вдень – 23-25 градусів тепла. Короткочасні дощі можливі у східній частині Хмельниччини.

На вихідні хоч і прогнозують тепле повітря, але й опади також можливі. У суботу, 17 червня, вночі повітря прогріється до 16-18 градусів, а вдень – до 24 градусів. Під вечір, за даними ресурсу «Ventysky», майже на всій території області дощитиме. Подекуди із грозами.

У неділю, 18 червня, вночі також прогнозують до +18, а вдень – 22-24 градуси вище нуля. Щоправда, весь день небо буде вкрите хмарами та прогнозують дощі з грозами.

Читайте також: На Шепетівщині блискавка влучила в будівлю – обійшлося без жертв

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.