Головна Новини Тариф на електрику для населення може зрости на півтори гривні

Тариф на електрику для населення може зрости на півтори гривні

by Max

НКРЕКП пропонує встановити єдиний тариф для побутових споживачів.

Невдовзі світло для українців може подорожчати до 2 гривень 88 копійок за кіловат. Саме такий тариф запропонувала запровадити уряду Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Це необхідно для стабілізації енергетичної системи країни. Про це повідомило видання «Енергореформа» з посиланням на лист тимчасового виконувача обов’язків голови НКРЕКП Руслана Кайдаша до Міністерства енергетики України.

Нинішні тарифи на електроенергію для населення діють зі жовтня 2021 року. Побутові споживачі, які використовують до 250 кіловат-годин в місяць, платять за один кіловат 1 гривню 44 копійки. Йдеться про майже 75 відсотків населення. Ті ж, хто споживає більше, сплачують 1 гривню 68 копійок.

Однак, за інформацією «Енергореформи», НКРЕКП пропонує запровадити єдину ціну для населення без прив’язки до обсягів споживання. Сам тариф має зрости до 2 гривень 88 копійок. Запровадження таких змін дозволить покращити фінансові показники Енергоатому та Укргідроенерго й стабілізувати енергетичну систему.

Остаточне рішення, яким же буде новий тариф для населення, залишається за Кабміном.

Нагадаємо, тарифи на електроенергію для населення мали б зрости у травні. Однак це питання відклали на місяць, адже в уряді не дійшли згоди, скільки має коштувати електрика для побутових споживачів. Тож ймовірно ціни зміняться з 1 червня.

Читайте також: У Хмельницькому збудують інженерні мережі для індустріального парку за понад 150 мільйонів

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.