Головна Life style Сумні новини від Адель: співачка змушена піти зі сцени на невизначений термін через проблеми зі здоров’ям

Сумні новини від Адель: співачка змушена піти зі сцени на невизначений термін через проблеми зі здоров’ям

by Max

Адель вирішила взяти перерву, йдучи зі сцени на невизначений термін, інформує KURAZH.

З останнього виступу в рамках безпрецедентного туру, який тривав з листопада 2022 року і включав 40 концертів, Адель змушена була прийняти складне рішення. Попри втому, виконавиця вийшла на сцену, але після цього її стан погіршився і лікарі наполягли на негайному відпочинку.

«Знову захворіла і це далося взнаки на моєму голосі. За рекомендаціями лікарів у мене немає іншого вибору, крім взяти перерву. Я люблю вас, сумую і перепрошую за незручності», — прокоментувала Адель.

Березневі виступи Адель буде перенесено, а вона сама збирається відпочити не менше місяця. Ця відпустка не перша для Адель: у 2012 році вона робила аналогічну перерву в кар’єрі, через народження дитини та бажання приділити увагу сім’ї.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.