Головна Новини Суд виніс вирок працівнику заводу, який заправив автівку сину за кошти підприємства

Суд виніс вирок працівнику заводу, який заправив автівку сину за кошти підприємства

by Max

Чоловік використав паливні талони підприємства на потреби власної родини.

Суд оштрафував на 25 тисяч 500 гривень начальника цеху державного підприємства “Новатор”, який віддав сину талони на пальне, які були придбані коштом заводу. Про це стало відомо з вироку Хмельницького міськрайонного суду.

Суд встановив, що в 2023 році чоловік отримав три паливних талони мережі АЗС на десять літрів палива для проведення господарських робіт на території підприємства (косіння трави, обрізки дерев бензиновим інструментом, тощо).

Однак, чоловік вирішив присвоїти паливні талони та використати їх у власних цілях. Обвинувачений передав талони сину, який на них заправляв власну автівку. В результаті через дії обвинуваченого підприємство отримало збиток на суму 1317,3 гривень.

Варто зазначити, що обвинувачений повністю визнав свою провину у привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем. До слова, санкція статті, за якою судили працівника, передбачала позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. Однак, суд вирішив призначити м’якше покарання. Тож чоловік має сплатити штраф на суму 25 тисяч 500 гривень. 

Раніше сайт “Є” ye.ua писав, що на Хмельниччині правоохоронці викрили злочинну групу, яка незаконно рубала дуби.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.