Головна Новини Суд відправив до в’язниці чоловіка, який скоїв крадіжку в костелі в Кам’янці-Подільському

Суд відправив до в’язниці чоловіка, який скоїв крадіжку в костелі в Кам’янці-Подільському

by Max

Раніше чоловік вже мав умовне покарання за крадіжку.

Суд призначив покарання у вигляді п’яти років та чотирьох місяців позбавлення волі чоловіку, який вкрав телефон у римсько-католицькому храмі. Про це стало відомо з вироку Кам`янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області.

У суді зазначили, що обвинувачений раніше вже тричі був засуджений за крадіжки.

Суд встановив, що чоловік прийшов до храму, проник до приміщення роздягальні костелу, де побачив куртку на вішаку. Після чого, чоловік викрав з куртки мобільний телефон.

У суді чоловік визнав свою провину повністю.

Суд врахував те, що це вже не перша крадіжка і обвинувачений не став на шлях виправлення. За крадіжку телефону в храмі чоловік отримав покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі, але суд врахував, що раніше обвинуваченого засудили до п’яти років і чотири місяці ув’язнення умовно і затвердив тепер реальний термін.

Нагадаємо, раніше сайт “Є” писав, що суд призначив покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі чоловіку, який викрав телефон у лікарні.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.