Головна Новини Суд оштрафував літню жінку, яка побила вагітну сусідку

Суд оштрафував літню жінку, яка побила вагітну сусідку

by Max

Жінці не подобались звуки ремонту з квартири сусідів та те, як бігає їхня дитина.

Суд оштрафував мешканку Славути на 850 гривень, яка побила палицею свою сусідку. Обвинуваченій не подобались звуки ремонту та кроків дитини з квартири над нею. Про це стало відомо з вироку Славутського районного суду.

Суд встановив, що обвинувачена та потерпіла перебувала в неприязних відносинах ще з 2021 року, коли родина з дитиною оселилися в квартирі над житлом літньої жінки.

Обвинувачена приходила з претензіями до сусідки, що дитина дуже голосно бігає по квартирі та порушує її спокій. Сусідка у відповідь пропонувала літній жінці поселитися у приватному секторі.

17 січня 2024 року потерпіла разом з сином-першокласником спускалась вниз, коли побачила сусідку. Та стояла на сходах з палицею. Дитина встигла спуститися по сходах на поверх нижче, коли обвинувачена почала наносити удари потерпілій.

За словами потерпілої, оскільки вона перебуває в стані вагітності, то присіла і рукою закрила живіт, а іншу руку, в якій тримала шкільний рюкзак підняла поверх голови і рюкзаком намагалася закрити голову. Через те, що потерпіла була одягнута у зимовий верхній одяг та шапку, то вона отримала ушкодження лише від двох ударів.

Обвинувачена в суді визнала конфлікт, підтвердила, що бачила в той день сусідку, яка відправляла дитину до школи, однак, заявила, що ударів не наносила.

В той час, сусіди підтвердили, що чули звуки ударів, а також побачили заплакану потерпілу на сходах, коли піднялись по сходах. Сусіди завели сина потерпілої до школи, а жінка викликала поліцейських і швидку. Після цієї події її син боїться проживати в одному будинку з обвинуваченою, декілька днів проживав у бабусі в селі, а потім ходив до школи в супроводі поліцейських.

Чоловік потерпілої розповів, що у 2021 році він робив ремонт у квартирі, а сусідка знизу постійно вимагала не стукати, не грюкати або “жити тут не будеш”. Коли він заселився у квартиру з дружиною і малолітнім сином, то літня жінка почала ночами стукати по батареях, в стелю, а коли пересікалися з нею – обзивала нецензурними і образливими словами.

Тож суд визнав винним обвинувачену у нанесенні легких тілесних ушкоджень та оштрафував її на 850 гривень.

Раніше сайт “Є” ye.ua писав, що на Хмельниччині засудили трьох чоловіків, які вчинили розбійний напад на літню жінку, катували її та вимагали гроші.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.