Головна Life style Стиль 70-х: Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц знялися у фотосесії для Vogue

Стиль 70-х: Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц знялися у фотосесії для Vogue

by Max

Британський фотограф Бруклін Бекхем і 27-річна американська акторка Нікола Пельтц знялися для лютневого випуску Vogue, представивши останню модну джинсову тенденцію.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на Фокус.

Молодята були сфотографовані в Сімі-Веллі, штат Каліфорнія. Автором зйомки став Деном Мартенсен. Стиль молодят створив Макс Ортега. Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц постали в різних образах, створених з одягу й аксесуарів таких брендів як Dior, Diesel, Dolce & Gabbana, Rhude, Louis Vuitton, Loewe, Maison Margiela.

“Джинси із широкими штанинами та їх атмосфера 1970-х років знову є силою природи, і вони знаходяться у верхній частині наших списків покупок для 2023”, — пояснюється в публікації Vogue, — “Тут Нікола Пельтц Бекхем і Бруклін Бекхем демонструють чудеса ідеальної пари… Як з’ясувалося, все, що вам потрібно, — це любов і відмінні широкі джинси”.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.