Головна Life style Список продуктів, які допоможуть збільшити товщину волосся

Список продуктів, які допоможуть збільшити товщину волосся

by Max

Ніщо так не говорить про здоров’я і доглянутість, як густе, товсте, блискуче волосся. І ось які продукти можуть допомогти красі ваших локонів.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Якщо ви страждаєте від випадіння або витончення волосся, знайте, що ваша дієта може бути ключем до запобігання проблем. Зміна режиму харчування також може допомогти. Ось суперпродукти, які сприятимуть росту волосся та покращать його зовнішній вигляд. Ключ до успіху — продукти з антиоксидантними флавоноїдами для зміцнення волосяних фолікулів, продукти, багаті залізом, для підвищення рівня еритроцитів, а також продукти, багаті білком і кремнеземом, для стимулювання росту і здоров’я волосся.

Зелень

Зелень на кшталт крес-салату, шпинату і капусти сприяє виробленню кератину — білка волосся, який зміцнює фолікули. Також листова зелень багата вітамінами групи В, А, С і К, а також фолієвою кислотою. З’їдайте приблизно 100 г зелені щодня у вигляді салату або з їжею.

Бобові

Вважається, що бобові та продукти, отримані з сої, пригнічують утворення гормону під назвою дигідротестостерон, дисбаланс якого сприяє випаданню волосся. Бобові містять залізо, магній, омега-3 та вітамін В2. Намагайтеся з’їдати хоча б одну порцію бобових об’ємом в 75 г в тиждень, але краще збільшити споживання подібних продуктів — вони низькокалорійні і дуже поживні.

Водорості

Деякі поживні речовини водоростей, такі як залізо та амінокислота l-лізин, безпосередньо впливають на ріст волосся. Залізо забезпечує здорове виробництво еритроцитів, l-лізин своєю чергою сприяє засвоєнню заліза, а його недолік може привести до випадання волосся. Також у водоростях містяться цинк, фолієва кислота, магній, вітаміни B2 і B5. Їжте по 10 г водоростей на день, щоб заповнити поживні речовини, або спробуйте добавку з водоростей.

Яйця

Яйця, багаті білком, допомагають збільшити вироблення колагену, який своєю чергою підтримує зовнішній вигляд волосся. З віком колаген руйнується швидше, що робить локони більш вразливими і ламкими. Яйця також містять вітаміни А і D, каротини, лютеїн, цинк і білок. Для досягнення результату насолоджуйтеся вареними яйцями або яйцями-пашот 4 рази в тиждень.

Авокадо

Авокадо містять вітамін Е, калій, омега-9, вітаміни групи В і фолієву кислоту. Вітамін Е збільшує поглинання кисню, покращуючи кровообіг в шкірі голови, що сприяє здоровому росту волосся. З’їдайте по 1 середньому авокадо 2-4 рази на тиждень для найкращого результату.

Лляне насіння

Завдяки високому вмісту омега-3 лляне насіння допомагає живити волосся і запобігати його висиханню, ослабленню і ламкості. Також цей продукт містить вітамін В1, магній, фосфор і селен. З’їдайте по 1 столовій ложці льону в день в якості перекусу або посипте ним їжу.

Насіння гарбуза

Багате білком гарбузове насіння містить цинк, який підтримує розмноження клітин і підвищує імунітет, що, своєю чергою, сприяє росту волосся. Також в ньому є залізо, фосфор, магній, марганець, мідь і білок. Їжте по 1 столовій ложці насіння на день, змішуючи з насінням льону для найбільш поживної суміші.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.