Головна Новини Справа Сергія Гамалія щодо нетверезого водіння: екс-очільник Хмельницької ОВА на суд не з’явився

Справа Сергія Гамалія щодо нетверезого водіння: екс-очільник Хмельницької ОВА на суд не з’явився

by Max

Представник Сергія Гамалія у суді повідомив, що той перебуває на лікарняному.

У Першотравневому районному суді міста Чернівці сьогодні, 2 травня, мало відбутися засідання у справі щодо Сергія Гамалія, колишнього очільника Хмельницької обласної військової адміністрації. Його притягують до адміністративної відповідальності за 130 статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Суть позову – керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.

Відповідальність за цією статтею тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (наразі це 17 тисяч гривень) з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Розгляд справи був призначений на 2 травня. Скрін зі сторінки Першотравневого районного суду міста Чернівці.

На засідання суду Сергій Гамалій сьогодні не з’явився.

Як повідомив сайту «Є» журналіст «Молодого Буковинця» Євгеній Пірожков, який побував на засіданні, представник Сергія Гамалія у суді повідомив, що той з 28 квітня перебуває на лікарняному. Відтак розгляд справи перенесли. Наразі на яку дату – невідомо.

Нагадаємо, 13 березня низка медіа повідомила про керування автомобілем напідпитку під час комендантської години у Чернівцях Сергієм Гамалієм, тоді ще очільником Хмельницької обласної військової адміністрації.

А вже 15 березня президент підписав указ про звільнення з посади голови Хмельницької обласної адміністрації Сергія Гамалія. Згідно з ним, підставою стала подана ним заява.

Сергій Гамалій ніяк не коментував інформацію, яку поширила низка видань про складення на нього адмінпротоколу за нетверезе кермування та чи пов’язаний цей факт з тим, що він покинув посаду, на якій перебував понад 2 роки.

Відтак звільнення Сергія Гамалія з посади голови Хмельницької ОВА, яке сталося практично одразу після інформації про інцидент, почали пов’язувати саме з ним.

Сайт «Є» двічі звертався за коментарями до речниці управлінні патрульної поліції Чернівецької області Віти Криворучко щодо того, чи мав місце такий факт, однак отримав лише відповідь про те, що немає жодної інформації для оприлюднення. А вже у квітні Першотравневий районний суд міста Чернівці призначив у цій справі дату засідання.

Додамо, що з перших днів війни Сергій Гамалій часто анонсував інформацію про вилучення автомобілів у водіїв, які їздили за кермом напідпитку, з метою їх передачі військовим на передову.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.