Головна Політика Спортивний арбітраж відхилив апеляцію Росії на рішення МОК про зупинку членства

Спортивний арбітраж відхилив апеляцію Росії на рішення МОК про зупинку членства

by Max
Спортивний арбітраж відхилив апеляцію Росії на рішення МОК про зупинку членства

Спортивний арбітражний суд (CAS) не задовольнив скаргу Олімпійського комітету Росії на рішення Міжнародного олімпійського комітету зупинити його діяльність – про це йдеться в публікації CAS від 23 лютого.

Справа стосується рішення МОК від жовтня 2023 року. Тоді організація тимчасово зупинила діяльність російського комітету після включення до нього регіональних організацій з окупованих територій України.

«Виконавча рада МОК не порушила принципів легальності, рівності, передбачуваності та пропорційності (цим рішенням – ред.)», – йдеться в заяві суду.

Текст арбітражного рішення наразі не оприлюднюється з міркувань конфіденційності. Рішення CAS можливо оскаржити в Федеральному суді Швейцарії протягом 30 днів.

Читайте також: Учасників із РФ і Білорусі не буде на змаганнях із кінного спорту на Олімпіаді-2024 – Федерація

Російський олімпійський комітет наразі рішення не коментував.

Міжнародний олімпійський комітет в жовтні 2023 року зупинив діяльність Олімпійського комітету Росії (ОКР) через включення до нього організацій з окупованих регіонів України – Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Це є порушенням Олімпійської хартії, оскільки порушує територіальну цілісність Олімпійського комітету України, заявили в МОК.

Це означає, що російський олімпійський орган більше не має права працювати як національний олімпійський комітет і не може отримувати фінансування від олімпійського руху.

Водночас Міжнародний олімпійський комітет вирішив допустити російських і білоруських спортсменів до Олімпіади-2024 у нейтральному статусі. В Україні, а також, зокрема, в Литві та Естонії це рішення розкритикували.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.