Головна Новини Сплатить штраф: у Хмельницькому вирок отримала жінка, яка «продавала» фіктивні довідки про непридатність

Сплатить штраф: у Хмельницькому вирок отримала жінка, яка «продавала» фіктивні довідки про непридатність

by Max

Правоохоронці затримали хмельничанку при отриманні хабара у липні цього року.

У Хмельницькому винесли вирок 39-річній місцевій жительці, яку правоохоронці викрили під час отримання хабаря за фіктивну медичну довідку про непридатність до служби. Нагадаємо, подія сталася у липні цього року.

Як йдеться у вироку Хмельницького міського районного суду, студент Хмельницького університету управління та права познайомився з чоловіком, якому у приватній бесіді обмовився, що хотів би перевестися на заочне навчання, проте боїться потрапити до лав Збройних сил України.
Чоловік поділився номером телефону своєї знайомої, яка за певну винагороду могла йому допомогти у вирішенні цього питання.

Після особистої зустрічі з обвинуваченою, студент дізнався, що свої послуги жінка оцінює у суму в 7000 доларів. Через свої зв’язки вона могла повпливати на посадовців неврологічного відділення Хмельницької обласної лікарні та Хмельницького обласного серцево-судинного центру в отриманні ним медичних документів про неможливість проходження служби в ЗСУ за станом здоров`я.

«Через кілька днів студент домовився з жінкою про зустріч для передачі їй обумовленої суми, попередньо проінформувавши про це поліцію. Під час їхньої зустрічі у дворі однієї з хмельницьких багатоповерхівок жінку було затримано», — йдеться у вироку суду.

Після затримання жінки правоохоронці відкрили кримінальне впровадження , а суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

На початку осені обвинувальний акт направили до суду. Хмельничанку звинуватили в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави. Жінка повністю визнала свою вину та щиро розкаялася у вчиненому. Також обвинувачена погодилася на запропоноване прокурором мінімальне за статтею покарання: у вигляді штрафу в розмірі сорока двох з половиною тисяч гривень.

Вирок суду ще не вступив у законну силу, на нього ще може бути подана апеляційна скарга. Проте оскільки обвинувачена і прокурор підписали угоду, оскаржувати вирок, більш за все, ніхто не буде.

Читайте також: Оператори відповіли, чи буде мобільний зв’язок та інтернет під час відключень світла

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.