Головна Новини Співачка з Хмельницького Kate Soul презентувала спільну пісню з харківським музикантом

Співачка з Хмельницького Kate Soul презентувала спільну пісню з харківським музикантом

by Max

Пісня була написана ще взимку 2023 року.

29 вересня cпівачка Катерина Коваленко з Хмельницького, яка виступає під сценічним псевдонімом Kate Soul, презентувала нову пісню “Сходи”.

Нову відеороботу співачка опублікувала на своєму Youtube-каналі.

Пісню “Сходи” Катерина Коваленко, яка цього року переїхала до Харкова, виконала разом з харківським музикантом Олексієм Копиловим, який після початку повномасштабного вторгнення росії на території України мешкав у Хмельницькому.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

За словами авторки, це пісня про знайоме відчуття багатьом людям.

“Біль душі та її шлях далі”, – зазначила Kate Soul.

Пісня була написана ще взимку 2023 року, у місті Хмельницький, після новин про черговий удар російських ракет по житлових об’єктах.

“Ці прості слова, нажаль, зрозуміли кожному українцю. Це не фізичний шлях – це шлях душі, яка настільки пов’язана з іншою, що не може здатися і зупинитися. Про це наша робота”, – зазначила співачка.

Раніше сайт “Є” писав, що Kate Soul презентувала новий альбом “Слова”. До нього увійшли 11 композицій.

Нагадаємо, що у грудні 2022 року Kate Soul представила кліп на пісню, яку записала під час поїздки по деокупованих громадах Харківщини.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.